Люди продовжують цікавитися Свідомістю Крішни… – на зустрічі наставників Ач’юта Прія прабгу підвів підсумки 2022 року

2022 рік став серйозним випробуванням для українського ІСККОН. Та попри всі страждання й переживання – вайшнавська спільнота гідно тримається й прикладає чимало зусиль в місії Шріли Прабгупади. На даний час в режимі оффлайн проходить 51 зустріч, а 21 група збирається онлайн через інтернет.

Підводячи традиційні підсумки року на зустрічі наставників Ач’юта Прія прабгу розповів, що попри війну та активні територіальні переміщення вайшнавів – ситуація не така погана, як може здатися на перший погляд. Є приклади відданих, котрі відійшли від руху, але з початком війни відновили свою духовну практику. Це демонструє те, що комусь необхідні певні потрясіння, щоб укріплюватися у Свідомості Крішни. Навіть у найскладніших ситуаціях необхідно шукати позитивні погляди, інакше просто не вижити. Потрібно бачити руку Крішна та Його піклування у найжахливіших обставинах. І в загальній перспективі допомагає стати більш серйозними в духовній практиці.

Порівнюючи з минулим роком 25 груп тимчасово призупинили свої зібрання. Натомість з’явились 5 нових груп. Тобто під час війни хтось розпочав проводити нама-хатти. Такі групи організувалися в Обухові, Черткові, Києві, Львові.

«Початок війни був шоком для всіх. Тому ми перейшли в певний режим виживання: фізично, емоційного духовного. Виживання, як індивідуального так і групового… Дивлячись на те, як зараз все розвивається то схоже нам знову необхідно змінити парадигму свого служіння і свого життя в цілому.

Люди зараз беруть книги краще ніж раніше. І не тому, що вони стали більш духовні, але вони стали більш чуттєві (чуйні) з більшим ентузіазмом дають пожертвування. Люди стали відкриті серцем. Серед відданих більше бажання служити. Тому у нас нема потреби продовжувати просто виживати.

 Настав час розвиватися, адже приходять нові люди. Котрісь відданні були змушені виїхати, котрісь долучаються. У всіх українських ятрах відзначають що прийшли нові люди. Тобто нема сенсу чекати завершення війни, а потім тільки видихнути і почати служити. Краще включатися і проповідувати. А можливості для проповіді колосальні. У нас з’явилася нова категорія вайшнавів – це ті люди котрі стали відданими під час війни.

Тому прийшов час виходити з режиму виживання. Свідомість Крішни розвивається. Люди приходять туди де про них піклуються, де їм приділяють час та увагу» – зазначив Ач’юта Прія. 

Також присутні вайшнави відзначили, наскільки важливим та цінним є живе спілкування та наскільки його відсутність позначилась на духовному житті. Тому тих, кому умови дозволяють закликали переходити з онлайн режиму в живі зустрічі.

Розвиток культури нама-хатт, турбота про відданних, система наставників –  це основна лінія розвитку українського ІСККОН.

Статьи по Теме

Завдяки правильній атмосфері можна отримати ефект відвідування великого фестивалю… Тоді проявляється Крішна…

Як організувати нама-хатту? В чому запорука успішної санги?…  Методично вивчають вайшнави Сумщини. Сумщина – один з тих регіонів, де кількість вайшнавів невелика, порівнюючи з іншими…

«Навіть якщо нас двоє, ми проведемо нама-хатту», «А ми збираємось в музичному магазині»… Сумська санга повна рішучих та цілеспрямованих!

В місті Шостка відданні оспівують Святі Імена в оточенні гітар… Адже тутешня нама-хатта проходить в приміщенні музичного магазину. Головні активісти – організатори Сергій Трофименко, Ігор…

Чернівецький храм, що надав притулок десяткам відданих, знову відновив недільні програми. Також тут встановили рекорд із розповсюдження книг.

З початку війни Чернівецький храм щиро відкрив двері для відданих, котрі змушені були покинути свої домівки. В його стінах зупинилися понад два десятки сімей. За…

Ответы

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *