Запрошуємо на нама-хату в Броварах!
[vc_row][vc_column][vc_column_text]
Дмитро прабгу й матаджі Тетяна Мутило будуть дуже раді бачити вас у гостях. Зустрічі проходять щовівторка о 19:00 за адресою: м. Бровари, вул. Панаса Мирного.
– Дмитре прабгу, чому Ви вирішили проводити нама-хату?
– Для того, щоб прогресувати в свідомості Крішни, служити місії Шріли Прабгупади, служити віданим. Мій духовний учитель сказав: «Крішна більш за все цінує, коли проповідують його віданим». А оскільки є бажання володіти певним майном, то його необхідно зв’язати з Крішною. Стараюся те, що маю, застосовувати в служінні Крішні.
– А хто допомагає Вам у проведенні зустрічей?
– Допомагає моя дружина Тетяна. А ще надихають старші віддані – своїм прикладом та лекціями. Адже все те, що я розповідаю на нама-хатах, я почув у лекціях Шріли Прабгупади, духовного вчителя та старших відданих.
[/vc_column_text][vc_single_image image=»785″ img_size=»large» alignment=»center»][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]
– Хто приходить до вас на гостину?
– До нас в середньому приїздить близько п’яти чоловік. Регулярно приходить одна сімейна пара з Броварів. Крім того, приходять деякі віданні, які тільки почали практикувати і ще не часто ходять до храму.
– Які теми ви обговорюєте на нама-хаті? Про що ви спілкуєтеся?
– Ми читаємо «Науку самоусвідомлення» Шріли Прабгупади. А далі розбираємо якісь цікаві чи не зовсім зрозумілі моменти в тексті, ділимося хвилюючими історіями з життя відданих стосовно цієї теми. Якщо в когось виникають запитання, ми їх обговорюємо.
[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_single_image image=»788″ img_size=»large» alignment=»center»][vc_column_text]
– Чи вже приїздили до вас на нама-хату почесні гості – старші віддані, якісь цікаві особистості?
– Поки що в нас був тільки Олександр Врублевський з дружиною, а згодом обіцяв приїхати Ач’юта Прія прабгу з дружиною, коли ми трішки «підростемо».
– А якими були Ваші перші враження від нама-хат, коли Ви тільки почали їх проводити?
– Взагалі, нама-хати в нас проходять давно, біля двох років, але спочатку їх проводили Дамодара Сварупа прабгу та Мукунда Мадгава прабгу. Я помітив, що відразу після проведення зустрічі з відданими підвищується рівень благочестя в будинку і в ньому стає комфортніше знаходитися. А коли сам почав проводити нама-хату, то відчув, що це дає мені можливість хоч раз на тиждень повноцінно одягнути вдома дготі, поставити тілаку, поспівати кіртан і різні бгаджани та обговорити з відданими книгу Прабгупади. Це додає серйозності та стабільності в свідомості Крішни. Бо ж знаю, що кожного вівторка я повинен провести нама-хату, а не займатися чимось іншим.
– Як часто ви збираєтеся на нама-хаті й де вона проходить?
– Ми збираємося щовівторка о 19:00 у Броварах (вул. Панаса Мирного).
[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_single_image image=»789″ img_size=»large» alignment=»center»][vc_column_text]
– Що Ви порадите тим, хто хоче організувати нама-хату? Чи необхідно мати для цього кваліфікацію? З чого потрібно почати?
– Відкрити свою нама-хату я планував декілька років. Я хотів зробити це після одруження, бо відчував, що сам не зможу все потягнути, адже потрібно ще прибирати та готувати. І коли працював, то регулярно на це часу не вистачало. А вже як одружився, почав проводити нама-хату. Мабуть, щоб почати, треба мати книгу Шріли Прабгупади, дготі та тілаку. Навіть можна й без дготі, якщо немає.
– Чи потрібно для цього самому додержуватися реґулівних засад та читати маха-мантру?
– Я знаю, що в нас стандарт – 16 кіл маха-мантри та дотримання чотирьох принципів. Головне, щоб над нами були старші віддані й куратор, щоб ми передавали знання, яке отримуємо через лінію учнівської послідовності. Якщо в нас не буде куратора, то в наших словах не буде шакті – енергії, сили. Отож, для проведення нама-хати потрібно мати книгу Шріли Прабгупади й благословення старших. До того ж Ач’юта Прія прабгу всіх благословляє на проведення нама-хат.
Новину підготував Микола Ящур
[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]
Ответы