В перший клас з Крішною в серці

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

12 вересня в Києві відбулося відкриття центру розвитку особистості “Нава Надія”. На навчання до першого класу завітало 12 учнів: троє хлопчиків та дев’ять дівчаток.

Харе Крішна Харе Крішна Крішна Крішна Харе Харе Харе Рама Харе Рама Рама Рама Харе Харе – маха мантрою та гуру пуджею Шрілі Прабгупаді розпочався перший навчальний день, а дітям були урочисто вручені гірлянди та солодощі.

“Перед нами велика задача – ми маємо навчити дітей, як правильно взаємодіяти з собою та цим світом. Наша головна мета – створити належні умови для всебічного розвитку дитини – фізичного, ментального та духовного. В решті решт, ми маємо дати дітям поняття про вищу мету життя, – такими словами привітав дітей, батьків та вчителів координатор проекту Абхінандана прабху. – Шріла Прабгупада говорить, що дітей потрібно навчати з самого дитинства, щоб вони стали брахманами. Суспільство без брахмана – як тіло без голови. Тому діти мають стати лідерами суспільства, на яких будуть рівнятися всі інші люди”.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_gallery interval=”3″ images=”1038,1039,1040,1041,1042,1043,1044,1045,1046″ img_size=”large”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

В ході навчального року вчителі будуть постійно працювати над створенням навчальних програм: планується брати найцінніше з того,що є в підручниках, і наповнювати його духовним змістом. Діти вивчатимуть академічні знання (англійську, арифметику, писання та читання) у поєднані з вічними галузями знання (як поводитися зі своїм тілом, правила етикету та культури).

В школі діти будуть знаходитись майже весь день. До обіду – обов’язкові заняття: читання, письмо, лічба, математика та динамічна йога перед обідом. А після обіду – творчий блок: образотворче мистецтво, співи, гра на музичних інструментах.

Навчання відбуватиметься в одному приміщенні, а прасад – в іншому. Спортивні заняття будуть проходити на базі прилеглих шкіл, з якими вже є домовленність.

“Ми покладаємо великі надії на цей проект і хочемо, щоб він став успішним. Як показує практика, головним успіхом цього проекту є те, що батьки розділятимуть цінності, які культивуватимуться в центрі, і допомагатимуть в цьому своїм дітям”, – відзначив Ачьюта Прія Прабху.

Керівники центру запевняють, що в найближчому майбутньому планується запровадити принцип роздільного навчання для хлопчиків та дівчаток, а до навчання молодших учнів очікується залучення старших, бо саме про це говорив Шріла Прабгупада.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

Координатори проекту вдячні за підтримку та натхнення таким особистостям:

прабгу Владиславу Савчуку за пожертвувані проектор, екран, компютерну техніку, офісні меблі;

прабгу Олегу Селіванову – за дизайн інтерєру аудиторії, матаджі Анні Лисенко за чудову меблеву стінку;

прабгу Бориславу і матаджі Кристині Кисельовим – за розробку логотипу гурукули;

матаджі Мандакіні, прабгу Ігорю Гуменюку і прабгу Махапрабху – за ремонт приміщень і аудиторії;

прабгу Денису Тарасенку і прабгу Євгенію Буряку – за пожертвування на придбання і прабгу Антону – за встановлення класних дошок;

матаджі Наталії Мошак — за електроплиту;

прабгу Шадбхудж Ананді, прабгу Дмитру Кобцю, і

матаджі Наталії Шкромиді — за правовий супровід;

матаджі Вікторії Смірновій — за допомогу в перекладі;

прабгу Володимиру Когуту, прабгу Яші Гузеєву, прабгу Юрію Ященку — за дизайн і встановлення алтаря;

прабгу Євгенію Малюку і прабгу Андрію Чубуку — за встановлення відеокамери і забезпечення відеотрансляцій;

прабгу Данилу Набіулліну і матаджі Ганні Заворотній — за розробку задач з математики;

прабгу Гокулі Чандрі і прабгу Премамахотсаві — за розробку сайту.

Особлива подяка учителям матаджі Оксані Вискуб, матаджі Вікторії Коломийцевій, матаджі Ользі Фесенко, матаджі Юлії Задорожній, матаджі Світлані Роюк, матаджі Катерині Ребровій, матаджі Гопі Манджарі, прабгу Дмитру Птіцину, прабгу Євгенію Гончаруку, прабгу Ямуні Біхарі. Ці віддані є висококваліфікованим спеціалістами, виявили бажання виконувати це почесне служіння і успішно пройшли відбір.

фото всб111

Підготувала Марія Сторчило

Фото – Дар’я Кучерявенко

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Статьи по Теме

2006 год, май

Вступительное слово – Ачьюта Прия прабху. Как обучать других, чтобы они стали первоклассными вайшнавами – Шридам прабху и матаджи Кишори. Не стоит бояться перемен –…

2005 год, июнь

Цель системы наставников – Шридам прабху и матаджи Кишори. Характер и компетенция хорошего наставника – Шридам прабху и матаджи Кишори. Интерактивное занятие. Важные качества лидеров…

2017 год, май

Вступительное слово – Адикави прабху. Семья дхармы – Шридам прабху и матаджи Кишори. Вдохновлять, а не подавлять (занятие для брахмачари) – Ачьюта Прия прабху. Дхарма…

Ответы

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *