Близько 20 українських вайшнавів одночасно отримали ініціацію у Й. М. Чайтан’ї Чандра Чарана прабгу. Духовна сім’я Шріли Прабгупади знову має привід для радості.

Віддані з різних міст України: Києва, Дніпра, Хмельницького, Вінниці, Кропивницького, Запоріжжя, Донецька, прийняли участь у ретриті ««Гуру Кріпа» Європа», що пройшов минулого тижня в Німеччині.

Захід зібрав чимало учнів та доброзичливців махараджа, частина яких приймали участь онлайн.

Серед таких–сім’я Нестеренків з Дніпра. Прабгу Микола отримав духовне ім’я Нікунджа Кішор Даса, а матаджі Тетяна – Таріні Кішорі Деві Дасі. Пара принесла свої обітниці та висловила рішучість слідувати за духовним учителем в місії Шріли Прабгупади. «Ми йшли до цього 6 років, прагнули разом отримати ініціацію. В цей момент відчувались хвилювання і особлива радість. Для нас це новий початок духовної практики. Ми розуміємо всю відповідальність прийнятого рішення, тож готові прикласти максимум зусиль, щоб бути корисними і допомагати в  місії Гурудева – проповідувати» – розповіло подружжя.

Таріні Кішорі д. д.
Нікуджа Кішор дас

В свою чергу приїхати та відчути унікальну духовну атмосферу служіння змогла Екантарані Деві Дасі. Матаджі з Київської ятри отримала другу посвяту і поділилася своїми емоціями:  «Моє серце просто розплавилось від того духу та настрою, що напував все навколо. Це мені нагадало наші  українські фестивалі, за якими дуже сумую».

Подібні враження і у матаджі Маха Бхави з Києва: «Отримувати другу посвяту в такому місці стало для мене справжньою милістю. Дивовижні Божества, прасад, багато туласі, а найголовніше віддані, котрі проявили особливу турботу й любов. Хоч дорога була непростою, ми з маленьким синочком проїхали понад 2 тисячі км – воно того варте».

Ліворуч Екантарані д. д., праворуч Маха Бхава д. д.

Сердечно вітаємо з новим народженням вайшнавів:

матаджі Оксана м. Вінниця – Омкара Ніштхарані Деві Дасі

прабгу Микола м. Дніпро – Нікуджа Кішор Дас

матаджі Тетяна м. Дніпро – Таріні Кішорі Деві Дасі

матаджі Людмила м. Донецьк – Савітрі Радха Деві Дасі

прабгу Святослав м. Запоріжжя – Шешарупа Дас

прабгу Євгеній м. Київ – Екатма Крішна Дас

прабгу Сергій м. Київ – Шудха Баладева Дас

прабгу Андрій м.Київ – Аджита Бхану Дас

прабгу Михайло м. Київ – Мадхуканда Дас

матаджі Тетяна м. Київ – Таріні Харінама Деві Дасі

матаджі Олена м. Київ – Хемангі Прія Деві Дасі

матаджі Каріна м. Київ – Каруначандріка Деві Дасі

матаджі Надія м. Київ – Бхадра Нараяні Деві Дасі

матаджі Аліса м. Кропивницький – Аміта Нандіні Деві Дасі

матаджі Ірина м. Хмельницкий – ГолокаСурабхі Деві Дасі

Бажаємо, щоб ваша практика була стабільною і повною Свідомості Крішни.

Також слова радості й підтримки висловлюємо відданим,  хто отримав другу посвяту: матаджі Маха Бхава, матаджі Екантарані та подружжя з Києва прабгу Ядубара і матаджі Яшоваті.

Вітаємо всіх вайшнавів з важливою подією в їхньому житті. Бажаємо, щоб їхні серця наповнювалися любов’ю до гуру та Крішни, й вони невпинно просувалися  духовним шляхом.

Схожі статті

Сила вайшнава-санґи

Роз’їхавшись по різних куточках світу, українські вайшнави відчувають потребу та шукають можливість спілкуватися. Для багатьох це став періодом, коли Святе Ім’я згуртувало відданих у всіх…

2005 рік, червень

Мета системи наставників – Шрідам прабгу і матаджі Кішорі. Характер і компетенція хорошого наставника – Шрідам прабгу і матаджі Кішорі. Інтерактивне заняття. Важливі якості лідерів…

Відповіді

Your email address will not be published. Required fields are marked *