Чернівецький храм, що надав притулок десяткам відданих, знову відновив недільні програми. Також тут встановили рекорд із розповсюдження книг.

З початку війни Чернівецький храм щиро відкрив двері для відданих, котрі змушені були покинути свої домівки. В його стінах зупинилися понад два десятки сімей. За браком місць значна частина перебувала безпосередньо в алтарній, тож з об’єктивних причин проводити стандартні недільні програми не було змоги. Цей час для багатьох став по істині знаковим.

«Чернівецька ятра прийняла багато відданих з різних міст, зокрема, Київ, Харків, Сіверодонецьк. Хтось залишався, а хтось відправлявся далі, закордон. При цьому всі вайшнави активно включилися у служіння. Декотрі буквально день і ніч займалися волонтерською діяльністю і допомагали розміщуватися приїжджим. Всі піклувалися один про одного. Цей період нас сильно здружив» – поділилася своїми думками матаджі Ратналекха.

матаджі Ратналекха

Тільки в кінці липня, коли більшість відданих роз’їхались – повернулися додому чи знайшли інші місця прихистку – недільний бенкет відновили. Повноцінне араті, кіртан з танцями, читання священних книг і смакування прасаду. Традиційну святкову програму відвідують близько 40-50 людей.

Багато чернівецьких вайшнавів відзначають, що атмосфера в храмі змінилася, оскільки до них приїхало чимало сімейних пар, що особливо надихають на відданне служіння. Серед знакових постатей це Ач’юта Прія прабгу з дружиною матаджі Тунгавідья Сакхі.

кіртан від Ач’юта Прії прабгу

Ще однією значущою подією стали «недільні зустрічі». Поділившись на групи, відданні знайомляться та обговорюють різні теми духовного спрямування. «Всі сильно бажають спілкуватися,тож приблизно годину після програми ми ведемо крішна-катху. Всі залишаються задоволеними. Це дуже надихає і об’єднує відданих та гостей. І вони ще з більшим ентузіазмом приходять на наступні програми» – розповідає прабгу Гокулачандра.

Гокулачандра прабгу та матаджі Гокулешварі в служінні вайшнавам

Залишитись після офіційної програми ласкаво запрошують гостей, котрі вперше відвідали храм.Вони можуть задати питання, що їх цікавлять та отримати авторитетні відповіді.

Охочих познайомитися з ведичною культурою зараз особливо багато, причина цьому – активна проповідь. Так Бхакті Пурушотамма прабху, президент Харківського храмі, та Екантіта-будхі прабгу за чотири місяці розповсюдили 6500 книг. Для невеликих Чернівців це стало своєрідним рекордом.

Екантіта-будхі прабху разом з гостями програми, котрі прийшли завдяки санкіртані

Екантіта-будхі брахмачарі розповів про свій досвід санкіртани в Чернівцях: «Всього за 4 місяці з 24 березня по 24 липня взяли 3333 книги! Це був незабутній досвід. Зокрема був рекордний день, коли вдалося розповсюдити 222 книги. Приїхавши в Чернівці, навіть не уявляв, що все може так відбуватися. Зустріти стільки цікавих, позитивних та спраглих до істини людей. Впевнений, це все план Крішни. І я щасливий бути інструментом в Його рукахта приносити користь місії Шріли Прабгупади».

Схожі статті

«Ми використовуємо будь-яку можливість бути натхненними в свідомості Крішни…»

Особливі риси та тонкощі практики в маленьких містах. Вайшнава Сева навідався до ізмаїльської ятри. Перше, що варто зазначити: Ізмаїл – містечко Одеської області чисельністю 80…

Вебінар: “Недільні зустрічі – перший крок піклування про відданих : як проводити і навіщо.”

…🎤Лектор : Його Милість Ач’юта Прія прабху. 🗓️Дата : 24 лютого 2023 року. Є робочі та перевірені методи піклування про відданих, які потребують ентузіастів, готових…

Відповіді

Your email address will not be published. Required fields are marked *