Новости

Озеро Аква знову зібрало відданних…

Три роки поспіль матаджи Чернівецької ятри організовують зустрічі на природі. Місцем дислокаціїє є озеро Аква, що в 30 хвилинах їзди від міста Чернівці.

 Цього разу 15 прекрасних вайшнаві зібрались разом. Крішна-катха, кіртан, прасад в поєднані з природою дарує особливі відчуття. Як розповіла матаджі Ямуна Нандіні: «Я вперше приєдналася до поїздки. Мене вразило все – починаючи з того, як ми добирались, кіртан, розкішний прасад і завершуючи просто прогулянкою біля води. Вдячна за запрошення й організацію такої теплої зустрічі. Збиратись «матаджинським» колективом дуже наповнює та надихає».

Гаурангі Радхіка д. д. ліворіч, Ямуна Нандіні д. д. праворуч

Зустрічі започаткували три подруги: матаджі Ірина, матаджі Девакі та матаджі Амалака Сакхі. Остання розповіла, що ідея виникла органічно: «Ми відчули потребу збиратись жіночим колом, проводити час і спілкування згідно нашої природи. Ми обговорюємо близькі та актуальні теми, це можуть буди, як побутові моменти так і духовна філософія. Цього разу ми читали книгу  «Уроки любові» ЙМ Бгакті Віг’яни Госвамі Махараджа. В будь-якому випадку, наша ціль – все пов’язувати з Крішною».

з ліва на право: Амала Сакхі д. д., Девакі д. д., матаджі Ірина, матаджі Наталія

Це той випадок, коли корисне гармонійно поєднане з приємним. Адже не забувають вайшнаві і про фізичне здоров’я, цьому сприяють прогулянки і купання в озері.

Добираються до озера машинами та, якщо кількість учасниць збільшиться, готові орендувати автобус. До їхнього гурту можуть приєднатися всі охочі вайшнаві. Атмосфера теплоти і турботи не залишать байдужими нікого.

Спочатку матаджі збирались в трьох, а згодом бажаючих долучитись до поїздок ставало більше. Так сформувалась традиція. З приходом тепла майже щотижня, дружнім колективом відправляються до озера Аква. А взимку ці зустрічі проводять  іншим форматом –  в сауні, з не меншою користю для душі і тіла.

Це чудовий приклад, як щось, на перший погляд, незначне, може стати дуже значимим і цінним для життя вайшнава. А кожен відданий в очах Господа безцінний.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Изменить пароль