В Особливо важкі часи проявляється особлива любов… Вінницька ятра приїхала в с. Малі Лисівці, на даршан Радги Мадгави та зустрітися зі своїм наставником

Три години дороги в атмосфері кіртана та вайшнавських вікторин-загадок, як говориться: «Весело та й з піснею» – 30 відданних вінницької ятри відвідали еко-ферму «Mother».

Саме тут  зараз живуть Київські Божества Радга й Мадгава.  Основна мета поїздки – отримати даршан Божеств та провідати свого наставника Ніт’янанда Рая прабгу. Час поїздки припав на  фестиваль Джулан-ятри,  тож програма була насичена і повна емоцій. Адже більшість вінницьких відданих вперше стали учасниками такого свята і змогли погойдати Божества. Майже у кожного, хто долучився до цього таїнства, в очах стояли сльози.

Надихнула на екскурсію матаджі Єлизавета Михайленко, ідею радо підтримали старші. Навіть знайшовсь спонсор – прабгу Олег Шашкін. Він оплатив витрати на дорогу, послуживши таким чином відданим.

Вінничани приїхали із дарунками – квітами, фруктами.  А господарі  ферми організували вайшнавам незабутню програму. По приїзді гостей  одразу пригостили смаколиками. Потім була екскурсія фермерським господарством, що розпочалась з корівника. Тут віддані бачили маленьких телят, найменшому Мохіні Мурті  всього кілька днів. Далі Ніт’янанда Рай прабгу відвів до биків. Вайшнави багато фотографувалися та гладили (декотрі навіть обіймали) священних тварин.

матаджі Наталя

Після такої дози ейфорії відбувся святковий обід. Опісля провели кіртан та послухали  лекцію  по Бхагавад-гіті від  наставника вінницької ятри. На лекції Ніт’янанда Рай прабгу  закцентував на тому, що: «ми маємо милість та можливість бачити Господа у формі Шрі Шрі Радги Мадгави і особисто служити Їм – гойдаючи на гойдалці, це рідкісна подія у всіх трьох світах. Ми маємо усвідомлювати і велич, і милість Господа».

Із віялом – президент вінницької ятри Шачікумар прабгу

Атмосфера була настільки пронизана бгакті, що нікому не хотілося повертатися. Тож віддані  після гойдання Божеств послухали ще Ямуна Прану прабгу – власника ферми «Mother».  Лекція особливо відгукнулася в серцях вайшнавів. На прощання вінничан ще пригостили солодким  кхіром.

матаджі Варшана-сундарі. матаджі Омкара Ніштхарані

«Ми дуже надихнулися. Кожен момент поїздки залишив глибокий слід у серці. Всі щасливі, що взяли участь у Джулан-ятрі Шрі Шрі Радги Мадгави.  Вдячні за спільний кіртан та настанови старших відданних. Ми по істинні відчули сердечну турботу в Малих Лисівцях. Всі здружились у цій незабутній мандрівці ще більше. Сподіваємося, що наступного року так само відвідаємо ферму та  фестиваль Джулан-ятри» – поділилась матаджі Варшана-сундарі.

Статьи по Теме

Ферма «Mother» – маленький Вріндаван в серці України. Наразі тут проживають 9 Божеств. Отримати Їх даршан та поспілкуватися зі старшими відданими з’їхалась понад сотня вайшнавів.

Ферма «Mother»  розташована в мальовничому селі Малі Лисівці, що  оточене лісами та полями. Проїхавши 130 кілометрів від Києва в напрямку Вінниці, ви можете поринути в…

Нужна помощь Мандалибхадре прабху

Дорогие преданные! В Индии попал в аварию очень хороший преданный —  Мандалибхадра прабху. У Мандалибхадры прабху диагностировали сложнейший перелом руки и плеча. В двух больницах отказались оказывать помощь. По…

Завдяки правильній атмосфері можна отримати ефект відвідування великого фестивалю… Тоді проявляється Крішна…

Як організувати нама-хатту? В чому запорука успішної санги?…  Методично вивчають вайшнави Сумщини. Сумщина – один з тих регіонів, де кількість вайшнавів невелика, порівнюючи з іншими…

«Навіть якщо нас двоє, ми проведемо нама-хатту», «А ми збираємось в музичному магазині»… Сумська санга повна рішучих та цілеспрямованих!

В місті Шостка відданні оспівують Святі Імена в оточенні гітар… Адже тутешня нама-хатта проходить в приміщенні музичного магазину. Головні активісти – організатори Сергій Трофименко, Ігор…

Ответы

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *