Спілкуючись  – культивуємо любов та віру в Свідомості Крішни

Ятри західної України об’єднані спільною сангою…

 «Виникла ідея створити простір, де б відданні могли об’єднатися, дізнатися більше один про одного, ділитися розумінням духовного життя, поглиблювати свої відносини та спільне служіння. Особлива потреба та стимул для створення такого простору проявився в період пандемії» – говорить один з основних ініціаторів Західно-української Вайшнава Санги Ачар’я дас.

Надія Біхарі старший вайшнав ужгородської три та Ачар’я дас

Прабгу продовжує розповідати: «Іноді ми думаємо, там за океаном живуть великі, духовні особистості, а ми обділені їх спілкуванням. Але це не так, у нас також багато відданих, що довгий час практикують, займаються служінням та несуть на собі тягар відповідальності.  Декотрі практикують понад 20 років і мають стабільність у своїй духовній практиці. Ми попросили де котрих, поділитися накопиченим досвідом та бхакті своїх сердець. Коли віданні спілкуються, діляться один з одним, то це надихає, дає сили продовжувати та відчувати, що ми не одні. Ми вчимося слухати один одного, а не оцінювати інших, це розвиває позицію учня. Тоді нам може відкритися істина. Це велика удача спілкуватися один з одним. Кожному учаснику велика подяка».

Так 17 лютого 2022 року  відбулась перша онлайн-зустріч вайшнавів.

В розвитку даної Санги великою мірою закладена ідея розвитку відносин. Відносини – це відповідальність кожного з нас. Якщо ми беремо відповідальність, щоб їх розвивати, то вони у нас і будуть. Ніхто за нас цього не зробить. Можливість є, а наскільки активно їх використають вайшнави час покаже.

Вібху Чайтанья дас

Адміністратор групи Вібху Чайтанья дас з Івано-Франківської ятри розповідає: «Вайшнава санга завжди корисна при будь яких умовах. Цей процес не залежить від обставин в країні, навіть в лихі часи вона стає ще потрібніше для кожного, так як дає притулок кожному. Зараз санга об’єднала понад 150 вайшнавів, кожен може приймати участь – бути активним учасником санги, задавати питання, отримувати важливі для себе відповіді. Отримувати для себе емоційну підтримку  тощо. Завдяки цьому віданні буквально «відкрили» в своєму колі один одного та змогли помітити, які цінні діаманти їх оточують. Наприклад Вайкунтха Према прабху з Рівенскої ятри – завдяки санзі, його стали частіше запрошувати в інші ятри. Також інші віддані які беруть участь в санзі Васудама прабху з луцької ятри,  Сахасраджит прабху, Адікаві прабху, Мадхава Крішна прабху, всі вони дуже допомагають відданим на їхньому духовному шляху. Це показник того, що  віданні будують зв’язки. Контакти стають щільнішими. Ця санга в першу чергу – розвиток відносин. Але відносини не розвиваються якщо  прикладаються зусилля тільки з однієї сторони. Тож надихаємо вайшнавів до активності та включеності в процесі».

Вайшнава санга важливий аспект духовного здоров’я відданих. В Шрімад Бхагаватам  3.25.25 в коментарях  говориться “Спілкуючись з відданими, ми спілкуємось з самим Господом. Вступаючи в таке спілкування, людина розвиває в собі бажання служити Господу, а той, хто досягнув трансцендентного рівня служіння Господу, в кінці кінців стає досконалим”.

Схожі статті

Дружба та повага об’єднали в досягненні спільної мети

Івано-франківський храм єдиний в Україні, що побудований без сторонньої допомоги – повністю зусиллями вайшнавів. Про секрети вайшнавської співпраці та як живе івано-франківська ятра сьогодні, дізнавався…

Завдяки правильній атмосфері можна отримати ефект відвідування великого фестивалю… Тоді проявляється Крішна…

Як організувати нама-хатту? В чому запорука успішної санги?…  Методично вивчають вайшнави Сумщини. Сумщина – один з тих регіонів, де кількість вайшнавів невелика, порівнюючи з іншими…

Відповіді

Your email address will not be published. Required fields are marked *