Вайшнавське середовище отримало черговий нектар у формі фільму про 6 Ґосвамі Вріндавана

Перший документальний повнометражний серіал про шість Ґосвамі Вріндавани – «Шад Ґосвамі», представлений широкій аудиторії.

Шість Ґосвамі Вріндавана – це великі віддані Чайтаньї Махапрабгу, на вченні та прикладі яких будується весь ґаудія-вайшнавізм, філософія та практика свідомості Крішни. Шріла Прабгупада багаторазово підкреслював це у своїх книгах та лекціях.

Фільм представила «Школа Бгакті» під керівництвом Й.С. Бгакті Віґ’яна Ґосвамі

Перша серія вийшла у серпні цього року. Вона називається «Невидиме коріння» і розповідає про раннє життя Рупи та Санатани Ґосвамі, про історію їхнього роду, про історичний контекст епохи, яка стала мізансценою для дивовижних ігор Шрі Чайтаньї Махапрабгу та Його супутників.

Над фільмом працювало багато відданих, кожен з яких зробив свій неоціненний вклад. Зокрема, консультантом з історичних джерел став український вайшнав Бріджабасі прабгу.

Автор, ведучий та продюсер фільму Мукунда Мурарі Дас говорить: «В когорті тих, хто працював над створенням фільму був Браджабасі прабгу. Він дуже нам допоміг. Консультував мене по ряду оригінальних історичних джерел на бенгалі, з якими він знайомий, а я ні. Також він нам допомагає з курсом «Ґосвамі Вріндавани» в нашій «Школі Бгакті»».

Друга серія фільму побачила світ в кінці листопада.

Творці фільму закликають разом дивитися цей серіал «Шад Ґосвамі», перенісшись у дивовижні святі місця Індії, пов’язані з традицією Шрі Чайтаньї Махапрабгу, вивчати священні писання, і таким чином поглиблювати нашу духовну освіту та досвід практики бгакті.

 

Схожі статті

2005 рік, червень

Мета системи наставників – Шрідам прабгу і матаджі Кішорі. Характер і компетенція хорошого наставника – Шрідам прабгу і матаджі Кішорі. Інтерактивне заняття. Важливі якості лідерів…

2017 рік, листопад

Формування правильного вайшнавського умонастрою – Рохінінандана прабгу. Зробити всіх дружин хорошими, а хороших ідеальними – Світлана Ященко. Про поширення книжок Шріли Прабгупади – Матаджі Калінді.…

Відповіді

Your email address will not be published. Required fields are marked *