31 783 книги Шріли Прабгупади розповсюдили в період цьогорічного марафону. Результат для воєнного часу дуже значимий.

Найбільше книг розійшлося в Києві – 12390, Харкові 8407, Рівному – 1312, Одесі – 2577, Дніпрі – 2116, Львові – 912 та Черкасах – 882.

Одна з особливостей цього року – значна частина книг була розповсюджена онлайн. Так нама-хата Махачандри прабгу розповсюдили 1710 книг, більшу частину котрих через мережу Інтернет. Відданні приклали чимало зусиль для таких результатів. Наприклад один з учасників нама-хати Шйама Гаурі Харі перед самим Новим роком пакував «Бхагавад-Гіта як вона є». Примітно, що навіть батьки, котрі не практикують допомагали сину в цій справі й сім’я відправила 135 книг Новою Поштою.

ФОТО 3 Шйама Гаура Харі прабху зі своїми батьками та один з моментів пересилання книг на пошті

Шйама Гаура Харі прабху зі своїми батьками та один з моментів пересилання книг на пошті

Цьогорічним лідером став Екантіта Будхі Дас – зміг роповсюдити 3202 книги. Брамачарі з Харкова розповів, що цей рік був для нього особливим та найкращим з усіх попередніх. Зустрічалися дуже добрі, чуйні люди котрі активно цікавилися йогою та брали книги. У людей є кошти на такі цілі, є запит читати. Декотрі жартували, що «світла нема, то будемо книги вивчати». Основна категорія це студенти.

«Загалом було дуже багато неймовірних, нектарних історій котрі надихають. Серед них особливо запам’ятався випадок з одним чоловіком. Він розповів, що мав проблеми з алкоголем і думав, що вже помре від цього. Але зайнявся йогою, медитаціями – це врятувало йому життя. А під час війни йому запропонували дуже високооплачувану роботу. Довго вагався чи погоджуватися на неї, адже, тоді б не мав часу на медитації, тому відмовився. В цей період його зустрів я і запропонував книги. Чоловік розплакався. Для нього це була містика, адже він хотів йти на інший вихід з метро, але звернув чомусь на той де стояв я. І сказав, що для нього це знак – « Бог мене любить»» – розповів Екантіта Будхі Дас.

Екантіта Будхі Дас

Порівнюючи статистику з минулим роком цифри менші, та для теперішніх обставин показники дуже хороші. Тож старші вайшнави висловили подяку всім хто долучився до марафону Шріли Прабгупади. В міру своїх сил та можливостей кожен відданий зробив важливий внесок для поширення місії Господа Чайтаньї.

В свою чергу регіональний представник Джі-Бі-Сі ЙС Бхактівайбхава Свамі написав:

«Спасибі, Ачьюта Прія Прабху, за результати марафону. Не передати словами, що я відчуваю, чуючи, як за нинішніх жахливих умов віддані поширюють книги навіть на вулиці. Я пропоную повні дандавати всім цим розповсюджувачам книг. Також цікаво, що обставини підштовхують нас до освоєння інших методів розповсюдження книг, як-от соціальні мережі в Інтернеті.
Незважаючи на украй складну ситуацію, результат марафону є видатним. Будьте впевнені, що Шріла Прабхупада благословить усіх відданих, які взяли участь у марафоні. Ці віддані – герої. Вони заслуговують на нашу повну підтримку та увагу. Ми благословенні можливістю спілкуватися з ними.
Ваш слуга, Бхактивайбхава Свамі».

ЙС Бхактівайбхава Свамі

Ще трохи нектару від санкіртани та як проходив цьогорічний марафон можна побачити в сюжеті нижче за посиланням.

Схожі статті

Подаруйте захист своїм близьким! 27 листопада запрошуємо на ярмарку книг Шріли Прабгупади 2022

В період темних часів люди особливо потребують світла Святого Імені. Принести Його ви можете через книги Шріли Прабгупади. Долучайтеся до марафону розповсюдження священних книг та…

Чернівецький храм, що надав притулок десяткам відданих, знову відновив недільні програми. Також тут встановили рекорд із розповсюдження книг.

З початку війни Чернівецький храм щиро відкрив двері для відданих, котрі змушені були покинути свої домівки. В його стінах зупинилися понад два десятки сімей. За…

«Використовуйте сучасні засоби інформації, щоб розповісти людям про Крішну. Якщо ви не знаєте, що сказати про Крішну дозвольте нехай Він сам розповість про себе» – Ачьюта Прія Дас

Стартував марафон Шріли Прабгупади – це період, коли йде потужна хвиля проповіді. І кожен з нас може долучитися до процесу. Ачьюта Прія Дас  закликає використати…

Відповіді

Your email address will not be published. Required fields are marked *