Додаток для вивчення шлок створив київський відданий Анаді Крішна прабгу

 «Memorize Shloka» – «Запам’ятайте Шлоку», саме так називається програма, мета якої допомогти вайшнавам вивчати священні тексти.

‎Програма використовує стародавній підхід до запам’ятовування санскритських віршів (шлок) із ведичних писань: Шрімад-Бгаґаватам, Бгаґавад-Ґіта, Нектар настанов.

Анада Крішна Дас та Ямуна Нандіні Деві Дасі

Її розробник програміст Анаді Крішна прабгу розповідає: «Я студент  Київської духовної академії, де в рамках навчання необхідно вивчати багато санскритських віршів. І з’явилось бажання створити зручну програму, яка б допомагала в цьому. Я поділився ідеєю з брамачарі Мадана Мурарі Дасом – він підтримав мій задум та розповів про систему вивчення шлок. Її суть полягає в тому, що необхідно вчити одразу 10 віршів. Перший тиждень кожен вірш повторюєш 10 разів, кожен рядок окремо, тобто 10 разів перший рядок, 10 – другий рядок, третій і четвертий. Наступного тижня повторюєш по два рядки (перший і другий разом, а потім третій і четвертий разом). На третій тиждень повторюєш 10 раз уже весь вірш. Через 3 тижні в теорії маєш вивчити 10 віршів. Ти повторюєш і автоматично запам’ятовуєш дуже легко, без значних зусиль. Просто регулярно повторюєш і все…».

Саме така система вивчення закладена в основі аплікації «Memorize Shloka». Програма дозволяє обирати кількість повторів по рядку чи всім віршем.

В аплікації використано озвучування Бріджабасі прабгу. Також спеціально для «Memorize Shloka»  начитував Мадана Мурарі прабгу,  він же був ідейним натхненником програми.

Допомагала з дизайном та тестувала додаток дружина розробника –  Ямуна Нандіні Деві Дасі.

Додаток активно набирає популярності. Кількість користувачів зростає щодень в різних країнах.

В перспективі планується ще добавити тексти Шрі Упанішад – таким чином аплікація вмістить всі шлоки з курсу Бхакті Шастри.

Аналогів «Memorize Shloka» нема. Додаток стане корисним для багатьох вайшнавів, оскільки доступні англійська, українська та російська версії.

Встановити на свій телефон ви можете за посиляннями https://play.google.com/store/apps/details?id=com.a_blekot.memorize_shloka – для Android та https://apps.apple.com/app/id6443863948 для IPhone

Схожі статті

Близько 20 українських вайшнавів одночасно отримали ініціацію у Й. М. Чайтан’ї Чандра Чарана прабгу. Духовна сім’я Шріли Прабгупади знову має привід для радості.

Віддані з різних міст України: Києва, Дніпра, Хмельницького, Вінниці, Кропивницького, Запоріжжя, Донецька, прийняли участь у ретриті ««Гуру Кріпа» Європа», що пройшов минулого тижня в Німеччині.…

«Навіть якщо нас двоє, ми проведемо нама-хатту», «А ми збираємось в музичному магазині»… Сумська санга повна рішучих та цілеспрямованих!

В місті Шостка відданні оспівують Святі Імена в оточенні гітар… Адже тутешня нама-хатта проходить в приміщенні музичного магазину. Головні активісти – організатори Сергій Трофименко, Ігор…

Відповіді

Your email address will not be published. Required fields are marked *