Зробіть підношення Шрилі Прабгупаді!

Через два тижні все товариство ІСККОН буде святкувати  День Явлення Шріли Прабгупади. Це особливе і дуже значиме свято для всіх відданих.

Команда сайту «Вайшнава Сева» пропонує кожному долучитися до святкування і написати (чи записати відео) підношення Шрилі Прабгупаді. Роботи – бажано українською мовою, надсилайте за адресою vaishnavaseva.net@gmail.com – обрані твори (відео) будуть розміщенні на сайті.

Як і навіщо робити підношення  Шрилі Прабгупаді читайте далі…

ЯК І НАВІЩО РОБИТИ ПІДНОШЕННЯ ШРИЛІ ПРАБГУПАДІ

З ласки чистого відданого Госпоь Крішна відкривається нам

20 серпня Вьяса-пуджа Його Божественної ласки А.Ч. Бхактіведанти Свамі Прабгупади. Шріла Прабгупадою – Ачар’я-засновника Міжнародного товариства свідомості Крішни (ІСККОН). Визнаний авторитет та вчитель займає особливе місце в ІСККОН.  Все що ми маємо зараз у Свідомості Крішни, існує завдяки Шрилі Прабгупаді. По його милості ­– чистого відданого  – Господь Крішна відкривається нам. І коли ми пишемо Шрилі Прабгупаді підношення це найменше, що ми можемо зробити, щоб проявити свою вдячність. Кожен вайшнав здатен мати особисті відносини зі Шрілою Прабгупадою через його книги, настанови, служіння.

Роль Шріли Прабгупади в моємо житті…

Згідно традиції, в день Вьяса-пуджі Шріли Прабгупади віддані ІСККОН роблять йому лист-підношення. Більшою мірою це потрібно для самого відданого – щоб проаналізувати своє серце. Подумати, що він зробив для того, щоб місія Шріли Прабгупади досягла ще більшого успіху. Замислитись, яку роль відіграє Шріла Прабгупада та як проявляється його миліть в житті кожного вайшнава(ві)? Це час коли слід проаналізувати наскільки серйозно відданний працював(ла) над покращенням свого служіння, виконанням настанов гуру, покращенням своїх якостей. Також це ще одна можливість нагадати собі  наскільки важливо для Шріли Прабгупади, чи вміють віддані ІСККОН співпрацювати та спілкуватися, дбати один про одного. Таким чином відданний намагається побачити у своєму серці подяку та любов до Шріла Прабгупада.

Підношення може складатися з кількох частин

Підношення Шрілі Прабгупаді пишеться від серця в тій формі, як це відчуває кожен з нас. Проте,  якщо вам складно то можете дотримуватися нижче наведеного алгоритму.

Перше:

Привітання та прославлення Шріли Прабгупади. Уславлення може включати приклади з життя. Відданий наводить приклад, а потім проводить аналогію. Просто перерахування якостей або властивостей Шріли Прабгупади виглядатимуть сухо.

Друге:

Підношення результатів свого служіння Шрілі Прабгупаді та своєї роботи над собою за минулий рік з розумінням, кому ці плоди належать по праву, усвідомлюючи, хто є натхненником.

Третє:

Вираз подяки Шрілі Прабгупаді. Тут відданий повинен перевірити всі закутки свого серця, пошукати там усе потаємне. Згадати, як Шріла Прабгупада веде служіння. Як кожну мить Він знаходиться поряд. Та подяка, яка принесе справжню радість великому Ачарії.

Четверте:

Відданий може принести і своє щире каяття Шрілі Прабгупаді цього дня у своїх промахах та помилках. Але, не затягуючи занадто і не смакуючи цю частину підношення. Не впадаючи в скорботу, а знайшовши вихід, виправитись і продовжити своє служіння.

П’яте:
Відданий просить благословення у Шріли Прабгупади на те, щоб бути схожим на нього в силі бажання служити або на будь-які інші духовні подвиги та духовну чистоту та зрілість.

Схожі статті

Подаруйте захист своїм близьким! 27 листопада запрошуємо на ярмарку книг Шріли Прабгупади 2022

В період темних часів люди особливо потребують світла Святого Імені. Принести Його ви можете через книги Шріли Прабгупади. Долучайтеся до марафону розповсюдження священних книг та…

Відповідальність за духовне та матеріальне життя. Наше завдання навчити людину жити правильно, а не жити за нього – обговорювала та резюмувала Національна рада наставників України та Молдови

Для початку звернемося до Введення до «Бгаката-севи»: «Говорячи про турботу про відданих, ми маємо на увазі три послідовні характерні риси чи фази цього явища. Ці…

Відповіді

Your email address will not be published. Required fields are marked *