Майже 300 вайшнавів разом співали, їли, служили…

Теплі спогади серед холодних обставин отримали українські вайшнави. По милості старших – Львів зібрав відданих з усієї країни. Маленький фестиваль  організували з 19 по 22 серпня. Подія подарувала можливість поринути в атмосферу Крішна-катхи та безкорисливого служіння.

За словами організаторів , приїзд махараджа став сюрпризом. В неймовірно короткі строки – всього два тижні – вдалося організувати захід. «У всьому відчувалась милість Крішни. Все відбувалось дуже легко. Питання ніби вирішувалися самі собою. До прикладу, у нас не було досвіду готувати на таку велику кількість людей. Але приїхали відданні з інших міст, всі активно включилися і прасад був неймовірний. Особливо містичним було те, як всі відданні змогли поміститись в невеликій алтарній. Оцінюючи прагматично, це неможливо» – ділиться один з лідерів львівської ятри Чіта Харі прабгу.

Головним гостем став ЙС Шріла Ніраджана Свамі. Махарадж особисто проявив ініціативу приїхати в Україну. Ця зустріч наповнила очі сльозами, а серця любов’ю. Востаннє він приїжджав до Львова у 2013. Сам махарадж розповів, що останні два з половиною роки (через карантинні обмеження) буквально не відходив від екрана комп’ютера, тому вживу перебувати серед такої кількості відданих дуже радісно.

ЙС Шріла Ніраджана Свамі не просто представник ДжіБіСІ в Україні. Він, як духовний батько, піклується про всіх українських вайшнавів, переживаючи з ними і радість, і горе. Його любляче, повне співчуття серце не залишає нікого байдужим.

Матаджі Таріні-радга з Ужгорода ділиться своїми враженнями: «Емоції просто переповнювали. Відчуття – ніби побував у духовному світі. Плакали від щастя довгоочікуваної зустрічі всі: і махарадж, і ми.  Від радості обличчя вайшнавів сяяли, як світильники. Коли повернулася додому,на мене чекало багато роботи, а я все ніяк не могла зібратись з думками. Тільки ходила й посміхалась».

«Я приїхав, щоб отримати живе спілкування зі своїм духовним вчителем. Це була перша та незабутня зустріч з часів пандемії. Було багато друзів та знайомих з усієї України. Лекції, солодкі кіртани – все залишило особливі спогади. Також мені дуже сподобався львівський храм. Цього року хочу ще раз сюди приїхати» – розповів відданий з Києва Санандана Дас.

На фото в лівому верхньому куті Санандана Дас

ЙС Ніраджанна Свамі поділився своїми планами знову приїхати до Львова 25-ого жовтня на Ґовардгана пуджу.

Схожі статті

Близько 20 українських вайшнавів одночасно отримали ініціацію у Й. М. Чайтан’ї Чандра Чарана прабгу. Духовна сім’я Шріли Прабгупади знову має привід для радості.

Віддані з різних міст України: Києва, Дніпра, Хмельницького, Вінниці, Кропивницького, Запоріжжя, Донецька, прийняли участь у ретриті ««Гуру Кріпа» Європа», що пройшов минулого тижня в Німеччині.…

Відповіді

Your email address will not be published. Required fields are marked *